Medivis Lux

Kod produktu: Medivis Lux
Dostępność: 100
Cena: 1,532.00PLN

Dostępne opcje


Musisznajpierw wybrać rozmiar i pokrowiec materaca!

* Pokrowiec std:
* Rozmiar:

wkład: pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości i wysokości 12 cm w połączeniu z rewolucyjną, antybakteryjną i nie pozwalającą na rozwój roztoczy pianką termoelastyczną o doskonałej redukcji nacisku o wysokości 8 cm (80kg/m3).

Pianka Termoelastyczna została wynaleziona dla potrzeb NASA w celu ochrony astronautów przed przeciążeniami podczas lotu. Pianka termoelastyczna zastosowana w tym materacu ma gęstość 80 kg/m3 i dzieki temu materac jest miły w dotyku i daje wręcz idealne podparcie dla osoby śpiącej na tym materacu. Struktura termoelastycznej pianki z pamiecią składa sie z milionów otwartych okrągłych komórek które zostały specjalnie zaprojektowane aby reagowały na temperaturę ciała i punkty nacisku. Dzieki takiej strukturze komórki zmieniaja formę pod wpływem nacisku i przystosowuja się do kształtu ciała podpierając tam gdzie jest to najbardziej potrzebne. Taki materac będzie bardzo dobry dla osób schorowanych które dużo czasu spędzają w łóżku ponieważ pianka termoelastyczna minimalizuje ryzyko powstawania odleżyn. Ponadto ten materac można używać w komplecie z regulowanym elektrycznie stelażem co daje osobie leżącej niebywały komfort - za pomocą pilota samodzielnie może podnieść stelaż do pozycji siedzącej lub półleżącej.

Równiez osoby które maja problemy z kręgosłupem będą bardzo dobrze regenerowały się podczas snu ponieważ na tym materacu można całkowicie rozluźnić mięśnie pleców a pianka nie pozwala na zapadanie się w materacu. Dzięki dużej gęstości pianki jest on bardzo uniwersalny - zarówno lekkie jak i ciężkie osoby będą się na nim czuły bardzo komfortowo ponieważ pianka reaguje zarówno na temperaturę jak i na wagę ciała. Przy osobach lekkich mniej się bedzie uginała natomiast przy ciężkich jej ugięcie bedzie wieksze.

pokrowiec dostępny w wersjach:  niepikowanych z serii Exclusive (wyjątek Miły Dotyk pikowany pianką termoelastyczną).

wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

cechy szczególne: 8 cm płyta pianki termoelastycznej, zdejmowany pokrowiec do prania.

UWAGA: dla materaca Medivis Lux pokrowce niepikowane dostępne z serii exclusive

wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Produkty powiązane (14)