O Firmie

Mój sklep Dobre Materace jest firmowym sklepem, polskiego producenta firmy M&K Foam KOŁO.

Na rynku istnieję od 2007 roku. Udało mi się od tego czasu zdobyć ogromne doświadczenie poprzez samokształcenie, uczestnictwo w szkoleniach oraz wsłuchiwanie się w potrzeby współczesnych konsumentów. Niezwykłą pomocą na ścieżce rozwoju były liczne wskazówki udzielane mi przez Klientów. Pozwoliło mi to poszerzyć wiedzę i poznać zasady doboru produktu do indywidualnych preferencji.

Praktycznie 1/3 część naszego życia spędzamy w łóżku, dlatego właśnie tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie łóżko sypialniane oraz materac do spania. Uwzględnienie konkretnych potrzeb, masy, wzrostu i upodobań pozwala spędzić noc na spokojnym i zdrowym śnie, który odpręża ciało oraz umysł.

W asortymencie sklepu znajdują się eleganckie łóżka sypialniane: łóżka drewniane, łóżka tapicerowane, łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel, łóżka kontynentalne, łóżka ze stelażem elektrycznym, łóżka okrągłe oraz łóżka z płyty meblowej. Posiadam w ofercie materace z lateksu naturalnego TALALAY, materace termoelastyczne, materace piankowe, materace wysokoelastyczne, materace sprężynowe, materace lateksowe, materace kieszeniowe. Wykonam materac w każdym rozmiarze. Posiadam również stelaże, stelaże regulowane ręcznie, stelaże regulowane elektrycznie oraz liczne dodatki - poduszki, podkładki i ochraniacze materaców.

Produkty dostępne w ofercie wykonane są przez polską markę M&K Foam KOŁO. Przedsiębiorstwo działa w branży od 1992 roku stale podnosząc jakość swoich wyrobów. Nie tylko wieloletnia współpraca z firmą KOŁO, ale także własna praktyka pozwala mi solennie polecić prezentowane produkty. Sprzedaję wyroby, których używam ja i moi bliscy.

Pragną Państwo samodzielnie sprawdzić produkty? Zapraszam do sklepu Dobre Materace w Warszawie, gdzie czeka na Kupujących imponująca ekspozycja przedmiotów. Z chęcią nawiążę współpracę z architektami, a także wypożyczam meble do sesji zdjęciowych.

 Jarek Zych