Materace:

 

Materace to zdecydowanie najważniejszy element każdego łóżka. Bez odpowiedniego materaca odpoczynek w łóżku jest nieefektywny, a dodatkowo kolejnego dnia mogą pojawić się dolegliwości kręgosłupa i mięśni. W ofercie sklepu można znaleźć bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości materaców dostosowanych do potrzeb konkretnej osoby, rozpoczynając od klasycznych materaców piankowych, przez materace termoelastyczne, materace lateksowe, materace kieszonkowo-sprężynowe, a kończąc na materacach do zadań specjalnych.

Wśród materaców do zadań specjalnych znajdują się np. : materace dla dzieci, materace dla osób aktywnych fizycznie czy też materace dla hoteli. Materace do spania dostępne w ofercie sklepu zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Istnieje możliwość zakupu materaca, który będzie spełniał funkcje antyalergiczne, funkcje regeneracyjne, czy też takiego, który pomoże w leczeniu różnych dolegliwości.

Każdy materac, oprócz standardowych wymiarów 160x200, wykonamy na dowolny wymiar klienta. Oferowane przez sklep materace pochodzą od polskiego producenta, który posiada dużą renomę na rynku materaców. Przed zakupem istnieje możliwość ich obejrzenia oraz wypróbowania, w stacjonarnym sklepie zlokalizowanym w Warszawie.

 

 

Rodzaje materacy:

 

Formularz kontaktowy