Materace ekskluzywne:

 

Materace ekskluzywne przeznaczone są dla osób, którym zależy na najwyższym poziomie komfortu w trakcie wypoczynku, co jest szczególnie ważne w przypadku różnego rodzaju problemów z kręgosłupem.

Podstawowym atutem materaców ekskluzywnych jest ich doskonałe dostosowanie się do kształtu kręgosłupa. Dzięki temu każda osoba, która śpi na takim materacu budzi się rano wypoczęta, nawet gdy trapią ją różne dolegliwości zdrowotne. Materace ekskluzywne dostępne w ofercie sklepu, produkowane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak m.in. lateks naturalny Talalay, który zapewnia optymalny przepływ powietrza dzięki otwartej strukturze lateksu.

Co niezwykle istotne, wraz z bardzo wygodnym materacem, w jego cenie, każdy klient otrzymuje wykonany z naturalnych materiałów pokrowiec, który jest bardzo delikatny dla ciała, nie wywołuje groźnych dla zdrowia reakcji alergicznych oraz doskonale chroni materac przed uszkodzeniem. Kilka wariantów wymiarowych, od 80x200 do 200x200, pozwala na dostosowanie materaca do potrzeb niemal każdego klienta decydującego się na jego zakup.