Materace kieszonkowe-sprężynowe:

 

Materace kieszonkowe-sprężynowe to specjalna odmiana materaców wypełnionych sprężynami. Jest to nowa generacja tradycyjnych materaców sprężynowych, w których sprężyny zostały umieszczone w specjalnych kieszeniach. Takie rozwiązanie sprawia, że po położeniu się na materacu przyjmuje on kształt idealnie dostosowany do kręgosłupa.

Dostępne w ofercie sklepu materace zostały tak skonstruowane, że po wypoczynku w nocy lub w ciągu dnia, bardzo szybko powracają one do swojego pierwotnego położenia. Są to więc materace, które nie ulegają odkształceniom. Istnieje możliwość nabycia materaca w niemal każdym rozmiarze (przekraczającym czasem nawet 2 metry), a także o różnej klasie twardości.

Materace kieszonkowe-sprężynowe wyposażone są dodatkowo w specjalny pokrowiec, który jest bardzo przyjemny dla ciała i nie wywołuje reakcji alergicznych. Do materaca można dobrać pokrowiec w różnych wariantach, takich jak np. wersja, lato-zima, wersja anti-stress (z powłoką antystresową), czy też wersja antyalergiczna.