Pokrowce:

 

Pokrowce to niezbędny element każdego materaca. Nie tylko chronią one go przed uszkodzeniami i szybszym zużyciem się, ale także spełniają one szereg innych funkcji.

W ofercie sklepu dostępne są m.in. pokrowce antyalergiczne, chroniące użytkownika materaca przed różnego rodzaju alergenami, bakteriami i roztoczami, pokrowce antystresowe, które są bardzo miłe w dotyku i umożliwiają regulowanie temperatury ciała, czy też doskonale odprowadzające wilgoć pokrowce przeznaczone dla osób borykających się z problemem nadmiernej potliwości. W oferowanych przez sklep pokrowcach wykorzystano wysokiej jakości materiały w odpowiednich proporcjach, takie jak: bawełna, poliester, tencel, poliamid czy też viskoza.

Decydując się na zakup materaca można wybierać między pokrowcami niezdejmowanymi i zdejmowanymi (z suwakiem naokoło materaca). To pierwsze rozwiązanie jest rozwiązaniem ekonomicznym ze względu na niższą cenę. Natomiast jeśli chodzi o pokrowce zdejmowane, ich atutem jest możliwość ich wyprania, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie materaca w odpowiedniej czystości.

 

Formularz kontaktowy