Pościel:

 

Pościel (poduszka, kołdra) jak i bielizna pościelowa, to produkty, które spełniają bardzo ważną funkcję w sypialni. Są one bardzo często niedocenianym elementem wyposażenia sypialni, a tymczasem odpowiednio dopasowana pościel i bielizna pościelowa jest w stanie zapewnić spokojny i komfortowy sen, przynosząc energię tak niezwykle potrzebną w kolejnym dniu pełnym wyzwań.

W ofercie sklepu można znaleźć pościel polskiego producenta firmy Piórex oraz bieliznę pościelową niemieckiej firmy Estella. Obydwa produkty dostępne są w wielu wariantach, jeśli chodzi o zastosowane w nich wzornictwo oraz kolorystykę i rozmiary. Pościele jak i bielizna są to produkty wysokogatunkowe, wykonane z najwyżej jakości materiałów, co zapewnia ich wytrzymałość przez wiele lat, w odróżnieniu od pościeli sprzedawanych w dużych sklepach samoobsługowych, gdzie stawia się na niską cenę, czego konsekwencją jest konieczność ich częstszej wymiany na nową.

Część z dostępnych w sklepie pościeli objęta jest dodatkowo gwarancją (np. dożywotnia gwarancja na zamek błyskawiczny w pościeli Estella).