Pościel Estella:

 

Bielizna pościelowa Estella to wyrób najwyższej jakości, zapewniający komfortowy sen, niezależnie od panującej aktualnie pogody, a także stanu zdrowia lub ogólnego samopoczucia korzystającej z niej osoby.

Duża wygoda, jaką zapewnia ta pościel jest związana z faktem, iż jest ona produkowana w 100% z bawełny egipskiej, w kilku rodzajach (jak np. Mako-Satyna, Mako-Jersey, Schweizer Premium-Satin), bez wykorzystania szkodliwych dla organizmu tworzyw sztucznych. Atutem pościeli Estella jest też charakteryzujący się bardzo dużą wytrzymałością zamek, na który producent daje dożywotnią gwarancję. Dostępne w sklepie produkty Estella wykonane są w różnych wariantach, jeśli chodzi o ich kolorystykę lub wzornictwo, dostosowanych do wyglądu i stylistyki konkretnego pomieszczenia.

Na komplety pościeli Estella składają się poszewki na kołdrę i poduszki w różnych rozmiarach, dostosowanych do łóżek jednoosobowych, dwuosobowych, dla dorosłych i dla dzieci. O wysokiej jakości pościeli Estella świadczy szerokie grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy Cię do sklepu stacjonarnego, abyś mógł zapoznać się z aktualną ofertą pościeli Estella, abyś osobiście obejrzał piękne i estetyczne wykończenie pościeli oraz na własne oczy przekonał się o intensywności kolorów. W swojej ofercie posiadamy poszewki na kołdrę (od rozmiaru 135x200 do 200x220) i poduszki (w rozmiarze 70x80), oraz prześcieradła (od rozmiaru 80x200, do 200x200; grubość materaca do 30 cm).